Nasser Al-Attiyah és Tosha Schareina nyerte a tereprally vb harmadik fordulóját Portugáliában

Kép forrása: RallyCafe

A zárónapon sem forgott veszélyben sem az autós sem a motoros kategória első helye, Nasser Al-Attiyah az autók között, Tosha Schareina a motorosok közt nyerte meg a versenyt.

A tereprally világbajnokság harmadik futama Portugáliában zárult, ahol Nasser Al-Attiyah és Edouard Boulanger az autósok között, Tosha Schareina a motorosok között nyerte meg a versenyt a 101 kilométeres speciálszakasz és a 3,7 kilométeres záró etap után. A nap elején Lucas Moraes volt a leggyorsabb, majd Al-Attiyah és Ferreira küzdött a második helyért, amely nagyobb pontkülönbséget jelentett az összetett versenyre nézve. Al-Attiyah végül megnyerte a versenyt és megtartotta második helyét, Sainz pedig csak a 10. helyen végzett. A motoros mezőnyben Tosha Schareina dominált, végül 4 perccel előzte meg a második helyen célba érő Sebastain Bühler-t. A portugál Bruno Santos a harmadik helyen végzett az összetettben, míg a Rally Hungary jegyeit most még elővételes áron szerezheted be. Találkozz világhírű rallyversenyzőkkel és szurkolj a magyar hősöknek a versenyen!